Вечорниці та RAPПЕТИЦІЯ від Іздрика та Tanya_Tanya

І ще один звіт про подію, яка була у грудні. Краще пізно ніж ніколи. 

Приємною несподіванкою стала новина про те, що буде змога знову побачити улюбленого письменника сучасності, Юрія Іздрика в Києві.

21 грудня, в рамках “Тижня літератури” від PinchukArtCentre відбувся презентація нового медіапроекту Юрія Іздрика та Євгенії Нестерович – Summa

“Summa – це путівник для тих, хто потрапив на цю планету випадково, і перебуваючи у перманентному здивуванні, потребує духовної підтримки та інтелектуальних провокацій. Ми – туристичне агентство; жерці порталу; випадкові перехожі, що зустрілися вам на шляху саме для того, щоб ви запитали у нас дорогу. У всіх незрозумілих випадках – відкривайте цей путівник на випадковій сторінці. І буде вам щастя, хоч ніхто й не гарантує вам”. ©

Я на жаль потрапила майже на сам кінець презентації, але навіть за лічені хвилини вдалось пройнятись тією неймовірною атмосферою, що панувала в залі. Невеличке приміщення, що було відведено на презентацію було вщент заповнене людьми. Не було де впасти яблуку.  Юрій розповідав, в звичній для нього ексцентричній манері, про своє бачення того, що в нас зараз відбувається та відповідав на запитання відвідувачів.

Після виступу я підійшла привітатись, та сказати, що я буду на концерті. На що Юрко сказав “Обов’язково приходь – будемо заряджати позитивом!” – ну як тут було не повірити.

Наступного дня, себто вже в понеділок, після напруженого дня, я поспішала до вже знайомого по попереднім заходам Мезаніна. Я дуже люблю цей заклад, бо там нема зайвого пафосу але присутня якась своя енергетика.

Як і на презентації зала була повна людей, і це свідчило про цікавість до того нового, що мало бути далі – а мало бути от що – Юрій Іздрик і Таня_Таня виступали в творчому тандемі. Вони зачитували вірші Юрка, під електронні мотиви, що були зкомпільовані Іздриком під час перебування на фестивалі MERIDIAN CZERNOWITZ. На біс публіка вимагала щось з репертуару драмтиатру, але Юрко сказав, що це його репетиція, то ж грати будуть вони те, що він хоче)

10452970_905523302792088_1582121550126645951_o

А після виступу було трохи імпровізованого джему, який також був сприйнятий доволі тепло.  Настрій був чудовий і хотілось продовжувати, але Таня покинула сцену. Та хлопці гітаристи не вгамовувались і далі награвали мотиви а я собі стояла біля сцени та наспівувала в такт музиці…. через хвилину мені дали мікрофона і сказали “Співай!”. Я від того трохи в шоці була, але що робити… співала. Далі на сцену вийшов знову Юрко Іздрик і приєднався до загального дійства граючи на барабані.

От таким чином я сходила на концерт і мимоволі прийняла в ньому участь)))

Фото та відео Коваленко Олени (тобто мої).

 

 

Поділитися в соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
This entry was posted in Події and tagged , , . Bookmark the permalink.