Don’t Take Fake або Хіпстери і благодійність.


Фестиваль Don’t Take Fake, що відбувався в Києві на АРТпричалі 27-28 ківітня, мене зацікавив перш за все тим, що там будуть представлені зразки сучасної стріт-культури. Хотілось глянути, що пропонує наш “вітчизняний виробник” молоді, що ж такого оригінального і нестандартного є в Києві.

02
А також дуже хотілось побачити Валіка, що також брав участь в фесті, представляючи благодійний фонд “Таблеточки, директором якого він є. 
collage
Про сам фест багато писати не буду, тільки тезисно, бо я не належу до субкультури хіпстерів і особливо не в темі київської фешен-індустрії (хоча по фото може здатись, що деякий закос є ;)).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо в двох словах – пиво від пабу “Пивна Дума” було смачне, дизайнери виставили на продаж деякі частини своїх колекцій.
 Vinyla Shop задовольняли бажання поціновувачів вінілу.
09
Можна було придбати  метеликами та аксесуарами ручної роботи, а Sammy Icon тішили яскравими креативними шкарпетками. 
collage3
Інді-магазин аксесуарів Truman мав асортимент аксесуарів для справжніх чоловіків, а у магазина Syndicate крім оригінального одягу були ще й доволі цікаві листівки з патріотичним артом.
collage4
Чоловіча церюльна, себто Barber shop, FIRM бєзвозмєздно стригли усіх бажаючих.
collage5
Vegano Hooligano кормили веганською їжею (черги були шалені), за 20грн можна було сфотографуватись на фоні килима, ну і.. пінпонг, батут, музика… хіпстерихіпстерихіпстери… 
03
“Певно в усій західній Україні нема стільки хіпстерів, як отут сьогодні” – поділились зі мною думкою Оля Супрун (більше відома, як Оля Білочкадіячка української україномовної блогосфери), що приїхала на вихідні до Києва і склала мені компанію у відвідуванні цього івенту.
04
Ну і повертаючись до благодійного фонду Таблеточки – завдяки участі в цьому фестивалі, від продажу смаколиків, які зробили чарівні волонтерки фонду своїми руцями, та відсотку коштів від  продажу квитків на фест, вони змогли зібрати близько 20 000 грн. І це тішить більш за все. Бо підтримка вітчизняного виробника брендового одягу чи аксесуарів – звісно класно, а отримати грошову допомогу для порятунку життя дітей – в рази важливіше *ізвінітє за пафос*. Так що кожен з присутніх так чи інакше зробив вклад в добру справу (так сказать – і лук заєбашив і дитині грошима допоміг).

Серед волонтерок була також Оля Квітка, яку я вже теж давненько не бачила і дуже була рада зустрічі. От така собі вийшла тві-зустріч приємна з Квіткою, Білочкою та Васею.
i2p37iBCvJU
А так, в принципі, подія для цільової аудиторії цього фесту була цікава – тому міссію свою організатори виконали, за що їм великий респект. Наприклад, моя колишня колега, по сумісництву фешен-блогер Ксеня Новікова, була неймовірно задоволена. Вона то почувалась там, як риба у воді! Про що свідчили і відгуки і фото. Ну а як на мене, то це не зовсім моє.. але звіт не могла не зробити.

Сподіваюсь, що і на цей звіт будуть свої читачі. 
І дорогі мої – don’t Take Fake! Нівкоємслучає! Купуйте українське і допомагайте фонду “Таблеточки”! 

Повний фотозвіт можна побачити ТУТ.

Фото Олени Коваленко, тобто мої.
Афіша запозичена тут

Поділитися в соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
This entry was posted in Події and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.