Мореквартирник, або як побувати на морі не покидаючи Києва.

Отримавши запрошення на Мореквартирник від Аліни Цвєткової я не сумніваючись погодилась. Минулого разу Аліна організовувала квартирник з DRUMТИАТР‘ом, після якого я познайомилась безпосередньо з Юрієм Іздриком (незабутній вечір, про який можна почитати ТУТ).

Квартирник був приємним продовженням дня, який почався з відвідин відкриття другого сезону арт-пікніка Слави Фролової (окремий звіт ТУТ).

Префікс “море-“, в назві заходу, був не просто так - на сцену проектувалось відео з морським прибоєм, що чергувалось з фотографіями (звісно, теж на морську тему). І все це, разом з інтер’єром закладу створювало неймовірну атмосферу. Такий собі ефект присутності на морському узбережжі. Ми з Олею (яка спонтанно вирішила скласти мені компанію, за що їй окрема подяка ;-) ) одразу знову згадали нашу подорож в Одесу, з якої ми повернулись за тиждень до цього.

Програму вечора розпочала вже знайома по минулому квартирнику Mr.Light з гітаристом. Дуже приємно було почути в її виконанні знайомі пісні.


Потім зі своїми віршами виступала Катерина Бабкіна. ЇЇ поезія гарно доповнили вже створену ліричну атмосферу. Деякі з віршів зачіпали ледь не до сліз. Катя зізналась, що твори на квартирник вибирала по пошуку (Ctrl+F), за словами “море” і “океан”. Хочу зазначити, що добірка прекрасна вийшла.

Навіть Катін образ був дуже романтичним – довга сукня, підібране волосся… все як треба. Вірші поєднувались зі звуками морського прибою, але потім його вимкнули за проханням Бабкіної, бо трохи “укачувати” почало (але залишився відеоряд, то ж атмосферність не була порушена).

Далі нас чекала знову музична частина – своїм виступом потішила Тетяна Гаврилюк зі своїм авторським проектом “Tanya Tanya” (я Таню більше знаю, як одну з учасниць фрік-кабаре Dakh Daughtersна виступ якого я ніяк не можу потрапити вже рік як).  Смугаста грайлива Таніна сукня теж добре гармоніювала з темою вечора.  Я вперше була на живому виступі Тані, то ж кожна з пісень була для мене новою. І всі вони мені дуже сподобались.

За бездоганне виконання публіка, що зібралась того вечора, щедро віддячувала оплесками. Також після пісні про ляльку, ми почули страшну історію про Анатолія Москвіна, яка раптово закінчилась актуальним і всім відомим слоганом про Путіна (і пісню і історію можна побачити ТУТ).

Про Москвіна реально було страшно слухати – уявіть, вечір, ми в такому специфічному закладі, що по суті знаходиться в старому будинку, приглушене світло і ця прекрасна дівчина розказує нам про дядька, який трупи викопував на цвинтарі… Жесть, одним словом.

Але менше з тим… також Таня виконала пісні на слова Бродського та Шевченка, і пісню про Крим. В кінці всього виступу всі аплодували стоячи, по крикам  “браво/біс” видно було, що ніхто не хоче відпускати Таню. Разом з тим, хотілось, щоб цей вечір тривав ще…

Взагалі квартирник вийшов прекрасний! Справдились усі очікування і навіть більше! Повний ефект присутності моря, майже домашній затишок, приємні емоції…

Завдяки тому, що в мене було натхнення знімати відео, більшу частину виступів Катерини Бабкіної і Тетяни Гаврилюк ви можете побачити на моєму youtube-каналі (який я нарешті довела до пуття).

То ж ті хто був на мореквартирнику – зможете знову згадати, як то було. А хто не зміг прийти – побачите, що ж ви пропустили.

Я навіть спрощу вам справу ;)
ТУТ відео з виступу Каті
ТУТ відео з виступу Тані

Одразу прошу пробачення за якість відео, “я нє волшебнік, я только учусь” ;)

Ще раз велика подяка організаторам Мореквартирника – це було неймовірно душевно і атмосферно! 

Аліна і Саша, дуже була рада вас обох побачити ;)

Фото Олени Коваленко, тобто мої.
Афіша взята ТУТ

Поділитися в соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
This entry was posted in Music, Особистості, Події and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.