На шляху

Думки минулого травня
Уявимо гіпотетичну ситуацію – стоїш ти, скажімо, на зупинці. Чекаєш автобус з необхідним номером і тільки він тебе довезе до тої кінцевої зупинки.
Поки чекаєш, приходять інші, попутні. Ти вирішуєш скоротити шлях і сідаєш. Їдеш пару зупинок, знаючи, що це не твій номер і треба вчасно вийти, щоб не збитись з маршруту. Твого, саме твого вірного маршруту.
В житті так само – чекаєш “того самого”, з яким би та на все життя, але зустрічаються усілякі “попутні”. Іноді навіть думаєш, що може життя змінить свій маршрут і це таки твого номеру автобус.
І от ще що – трохи дивно ображатись на автобус, тільки через те, що він не довіз куди треба – ти ж знав, це не твій номер.
Але нудне очікування, або ще гірше – страх, що ти так і простоїш на тій зупинці, так і не дочекавшись підштовхує нас на ці “пару зупинок”.
Не варто когось звинувачувати в тому, що твої ілюзії це лише ілюзії та вигадки. Не треба жити марними сподіваннями, та головне – не треба боятись.

Мені набридло їхати не туди…

Фото Олени Коваленко, тобто моє

Поділитися в соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
This entry was posted in Думки в голос and tagged . Bookmark the permalink.
 • Анна Невірковець

  А я до останнього чекаю свою маршрутку ціною спізнень. Важко просто виявити ту межу, до якої ще можна чекати. Завжди здається, що от-от і буде моя, а вона все ніяк не їде.
  Та я так і живу весь час: ще трошки і буде все. хрін зна, звідки тому “всьому” взятися, але віриться. Коли то настане та межа..? і що тоді робити…

  ти мене підбила на такі роздуми)

 • zymova

  та хіба ж люди то автобуси? поки не пізнаєш людину, як ти знатимеш чи довезе тебе туди, куди тобі треба? дуже часто ми ще й не розуміємо а куди ж нам насправді треба. друзі і кохані трапляються випадково, штучно як з автобусами не вийде. або якщо маршрут хороший, може й варто змінити пункт призначення? : )

  • Бувають такі ситуації, коли ти в невідомій тобі локації, тоді теж майже не здогадуєшся куди доїдеш, сідаючи в той чи інший транспорт.