Пастка для нареченої, або романтика на фоні Атлантики.

До цього часу мені здавалось, що я передивилась усі гарні британські романтичні комедії, але – ні. Випадково натрапила на ще одну – “Пастка для нареченої” (англ. The Decoy Bride). 

Як і майже всі фільми цього жанру, цей також – трохи наївний, передбачуваний, дещо гротескний, але дуже милий. Ну а британський гумор і краєвиди – звісно найбільша його родзинка!

Але що дивно, маючи маленьку слабкість до британських акторів, я ще не бачила жодного фільму з Девідом Теннантом. Так от можу тепер долучитись до тих, хто каже, що він прекрасний!

Певно цільова аудиторія фільму дещо перекликається з образом головної героїні, яку зіграла Келлі Мадональд – неодружена дівчина, якій вже 30 років, пересічної зовнішності, живе з мамою, на закутках географії, з постійними дощами.

Натомість головний герой – письменник невдаха, з єдиною книгою, про острів на якому він ніколи насправді не був (той самий, з дощами, на закутках географії). Він просто “нагуглив собі книгу”. Зате в нього наречена популярна акторка за якою ганяються репортери.

А далі усе по сценарію, який дає надію кожній дівчині, що в її житті раптово може з’явитись симпатичний чоловік. І навіть не вміючи фліртувати і постійно попадаючи в дивні ситуації, все в неї складеться добре… хоч і не одразу.

Начебто на перший погляд все банально, але можу вас запевнити, що фільм вартий уваги.
А ще  все це на фоні прекрасних шотландських панорам острова Man (одне з улюблених місць журналу Top Gear),  періодично в старовинному Замку Керлаверок і на фоні Атлантичного Океану.

Фільм раджу романтичним особам, для підняття настрою і віри в майбутнє.

 

Поділитися в соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
This entry was posted in Фільми and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.