Перкалабські Придатки. Останній концерт.

Про те, як я вже декілька років на потрапляю на концерт легендарного гурту Перкалаба, я писати не буду – бо сумна історія. А от про концерт Перкалабських Придатків просто гріх не написати. Дякуючи Андрію Барчуку, я дізналась про цю подію.
“Це останній їх концерт літа, більше такого ніколи не буде)”, написав Андрій. Так і була вирішена доля цього червневого п’ятничного  вечора.

І я вам скажу, що вечір вдався на всі 100%. Андрій “Федот” Федотов, Ярема Стецик і Лев “Скрипа” Скренткович запалили по повній. Це навіть був не концерт – а музичний спектакль! //як зараз кажуть, перформанс))

Більш ніж 2 години шаленої енергетики і драйву. Не танцювати було неможливо, а підспівувати було легко, навіть не знаючи слів.
Публіка зібралась відбірна – люди явно “нє лєвиє”, бо знали що і під яку пісню робити. Виконавці зі сцени називали публіку хористами. Майже під кожну пісню був якийсь флеш-моб, який додавав колориту концерту.

Під кінець виступу всі кричали “Ще!”, але в Андрія Федотова майже вже пропав голос. “Я не можу говорити!”, казав він. “То ти співай!” – пролунало з залу.
Єдине, що трохи вибивало з атмосфери – коментарі місцевого ведучого з Gogol BARdello, де відбувався концерт. Він намагався якось дотепно жартувати, переходячи на відвертий сарказм, видавав якісь підколки в сторону музикантів.. це було дуже недоречно.
Але позитивна енергетика, яка панувала в залі, майже повністю гасила ефект від цих фонових коментарів. Хлопці мають хист до якогось магічного поєднання звуків голосу та інструментів.
Мені, як любителю фольк-року, концерт дуже сподобався! І треба нарешті потрапити на концерт Перкалаби, чого і вам раджу!  :D

Фото Олени Коваленко, тобто мої.

Поділитися в соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
This entry was posted in Music, Події and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.