Концерт GrozovSka Band на підтримку Громадського радіо.

Дякуючи Феді, учора я змогла відвідати доброчинний концерт  “GrozovSka Band” в “GogolBARdello”. Та це був не просто концерт – а проект на підтримку Громадського радіо (а Громадське радіо – це агент фінансування спільнокоштом  до речі, якому ще можна допомогти тут: http://biggggidea.com/project/698/).

Єдиним мінусом було лише те, що день концерту збігся по часу  з курсами, але Ярослав нас довго не тримав, то ж я майже встигла на початок.

Сам концерт складався з двох частин, які були розділені “конкурсним” антрактом. Присутні мали змогу отримати в подарунок сувенірну продукцію Громадського радіо, та фірмові картки закладу. Було весело, навіть не дивлячись на, іноді зайві, підколки, щодо дрібних подарунків (так, айфони Громадське не дарувало, але, блін, головне ж символізм на вартість такого подарунку ;) ). Ну хоч до футболок ніяких зауважень не було –  вони прекрасні!

А ще я нарешті розвіртуалилась з чудовою Іриною Славінською, журналісткою Громадського,  та з не менш чудовим, Віталієм Лямічевим, яких до того знала тільки по фейсбуку. Дякую Віталію, за спільне фото з діячами Громадського.

Андрій Іздрик, Ірина Славінська, я, Ірина Сєдова та Вікторія Єрмолаєва

Андрій Іздрик, Ірина Славінська, я, Ірина Сєдова, Вікторія Єрмолаєва

Також особливо хочеться подякувати Олені Грозовській та її бенду за шикарний виступ.  Олена запалювала вокалом та танцями, Сергій Бабучі додавав пісням гостроти балканськими мотивами, Дмитро Герасимов тішив не тільки відмінною грою на кларнеті, а ще й мав оригінальну футболку…. а Олена Павлова з саксофоном – це взагалі дещо!

Трохи познімала відео – подивитись можна тут

*звук правда в записі телефоном “нєочєнь”

Фото і відео Олени Коваленко, тобто мої.

Поділитися в соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
This entry was posted in Music, Події and tagged , , , , . Bookmark the permalink.